WEBSITE: http://FCIHI.tripod.com
SPRING 2003 ADULT RECREATIONAL LEAGUE & HIGH SCHOOL LEAGUE SCHEDULE(Revised4/30/03)
# TIME DAY Month Day RINK VISITOR Score   HOME Score  
                       
1 8:00PM Tues Feb 11 Ormond Stingrays     Skyhawks    
2 8:45PM Tues Feb 11 Ormond Dog Pound     Venom    
3 9:35PM Tues Feb 11 Ormond Leafs     Flying Lawnchairs    
4 10:20PM Tues Feb 11 Ormond Homer Hawks     Fishpucks    
                       
5 8:00PM Wed Feb 12 Ormond Venom     Flying Lawnchairs    
6 8:45PM Wed Feb 12 Ormond Lancers     Flames    
7 9:35PM Wed Feb 12 Ormond Skyhawks     Fishpucks    
                       
8 7:00PM Tues Feb 18 Ormond Dog Pound     Flying Lawnchairs    
9 7:45PM Tues Feb 18 Ormond Stingrays     Youngblood    
10 8:35PM Tues Feb 18 Ormond Flames     Venom    
11 9:20PM Tues Feb 18 Ormond Homer Hawks     Youngblood    
                       
12 8:15PM Wed Feb 19 Ormond Fishpucks     Homer Hawks    
13 9:00PM Wed Feb 19 Ormond Flying Lawnchairs     Lancers    
14 9:50PM Wed Feb 19 Ormond Leafs     Dog Pound    
                       
** 6:00PM Thu Feb 20 Ormond High School Jamboree          
15 8:05PM Thu Feb 20 Ormond Skyhawks     Stingrays    
                       
HS1 6:00PM Mon Feb 24 Skate City Palm Coast     Pine Ridge    
HS2 7:00PM Mon Feb 24 Skate City Spruce Creek     Deltona    
16 8:00PM Mon Feb 24 Skate City Flames     Leafs    
17 8:45PM Mon Feb 24 Skate City Lancers     Dog Pound    
                       
HS3 6:15PM Tues Feb 25 Ormond Atlantic/Lopez     Pine Ridge    
18 7:15PM Tues Feb 25 Ormond Venom     Lancers    
19 8:00PM Tues Feb 25 Ormond Youngblood     Skyhawks    
20 8:50PM Tues Feb 25 Ormond Stingrays     Homer Hawks    
21 9:35PM Tues Feb 25 Ormond Youngblood     Fishpucks    
                       
22 8:00PM Wed Feb 26 Ormond Flying Lawnchairs     Leafs    
23 8:45PM Wed Feb 26 Ormond Fishpucks     Skyhawks    
                       
HS4 7:00PM Thu Feb 27 Skate City Deltona     Atlantic/Lopez    
HS5 7:45PM Thu Feb 27 Skate City Palm Coast     Spruce Creek    
24 8:35PM Thu Feb 27 Skate City Skyhawks     Stingrays    
                       
HS6 7:00PM Tue Mar 4 Ormond Atlantic/Lopez     Palm Coast    
25 8:00PM Tue Mar 4 Ormond Leafs     Venom    
26 8:45PM Tue Mar 4 Ormond Homer Hawks     Skyhawks    
27 9:35PM Tue Mar 4 Ormond Stingrays     Fishpucks    
                       
28 8:00PM Wed Mar 5 Ormond Youngblood     Fishpucks    
29 8:45PM Wed Mar 5 Ormond Flying Lawnchairs     Dog Pound    
30 9:35PM Wed Mar 5 Ormond Youngblood     Homer Hawks    
                       
HS7 6:00PM Thu Mar 6 Skate City Pine Ridge     Spruce Creek    
HS8 7:00PM Thu Mar 6 Skate City Palm Coast     Deltona    
31 8:00PM Thu Mar 6 Skate City Flames     Flying Lawnchairs    
32 8:45PM Thu Mar 6 Skate City Leafs     Lancers    
                       
HS9 6:00PM Tue Mar 11 Ormond Spruce Creek     Atlantic/Lopez    
HS10 7:00PM Tue Mar 11 Ormond Pine Ridge     Palm Coast    
33 8:00PM Tue Mar 11 Ormond Venom     Dog Pound    
34 8:45PM Tue Mar 11 Ormond Homer Hawks     Stingrays    
                       
35 8:00PM Wed Mar 12 Ormond Homer Hawks     Youngblood    
36 8:50PM Wed Mar 12 Ormond Dog Pound     Leafs    
37 9:40PM Wed Mar 12 Ormond Fishpucks     Youngblood    
                       
HS11 7:00PM Thu Mar 13 Skate City Deltona     Pine Ridge    
HS12 8:00PM Thu Mar 13 Skate City Spruce Creek     Palm Coast    
38 9:00PM Thu Mar 13 Skate City Venom     Flames    
39 9:45PM Thu Mar 13 Skate City Fishpucks     Stingrays    
                       
HS13 6:30PM Mon Mar 17 Skate City Deltona     Spruce Creek    
HS14 7:30PM Mon Mar 17 Skate City Pine Ridge 0   Atlantic/Lopez 1  
40 8:30PM Mon Mar 17 Skate City Lancers     Flying Lawnchairs    
                       
41 8:15PM Tue Mar 18 Ormond Stingrays     Youngblood    
42 9:00PM Tue Mar 18 Ormond Flames     Lancers    
43 9:45PM Tue Mar 18 Ormond Skyhawks     Youngblood    
                       
44 8:00PM Wed Mar 19 Ormond Dog Pound     Flames    
45 8:45PM Wed Mar 19 Ormond Homer Hawks     Skyhawks    
                       
HS15 6:00PM Thu Mar 20 Skate City Atlantic/Lopez     Deltona    
46 7:00PM Thu Mar 20 Skate City Venom     Leafs    
HS16 7:45PM Thu Mar 20 Skate City Spruce Creek     Pine Ridge    
47 8:45PM Thu Mar 20 Skate City Dog Pound     Flying Lawnchairs    
                       
HS17 7:00PM Tue Mar 25 Ormond Pine Ridge     Deltona    
HS18 8:00PM Tue Mar 25 Ormond Palm Coast     Atlantic/Lopez    
48 9:00PM Tue Mar 25 Ormond Skyhawks     Homer Hawks    
49 9:50PM Tue Mar 25 Ormond Fishpucks     Stingrays    
                       
50 8:00PM Wed Mar 26 Ormond Leafs     Dog Pound    
51 8:45PM Wed Mar 26 Ormond Lancers     Flames    
52 9:35PM Wed Mar 26 Ormond Fishpucks     Homer Hawks    
                       
HS19 6:00PM Thu Mar 27 Skate City Deltona     Palm Coast    
HS20 7:00PM Thu Mar 27 Skate City Atlantic/Lopez     Spruce Creek    
53 7:45PM Thu Mar 27 Skate City Stingrays     Skyhawks    
54 8:35PM Thu Mar 27 Skate City Flames     Venom    
                       
HS21 6:00PM Mon Mar 31 Skate City Spruce Creek     Deltona    
HS22 7:00PM Mon Mar 31 Skate City Atlantic/Lopez     Pine Ridge    
                       
HS23 6:30PM Tue Apr 1 Ormond Deltona     Atlantic/Lopez    
55 7:30PM Tue Apr 1 Ormond Flying Lawnchairs     Venom    
56 8:15PM Tue Apr 1 Ormond Youngblood     Stingrays    
57 9:05PM Tue Apr 1 Ormond Skyhawks     Homer Hawks    
58 9:50PM Tue Apr 1 Ormond Fishpucks     Youngblood    
                       
PPO1 8:00PM Wed Apr 2 Ormond 5th Plat-Fishpucks     4th Plat-Hmr Hwks    
59 8:45PM Wed Apr 2 Ormond Flying Lawnchairs     Leafs    
60 9:35PM Wed Apr 2 Ormond Dog Pound     Lancers    
                       
HS24 6:30PM Thu Apr 3 Skate City Spruce Creek     Atlantic/Lopez    
HS25 7:30PM Thu Apr 3 Skate City Deltona     Pine Ridge    
61 8:30PM Thu Apr 3 Skate City Leafs     Flames    
62 9:15PM Thu Apr 3 Skate City Lancers     Venom    
# TIME DAY Month Day RINK VISITOR Score   HOME Score  
HS26 6:00PM Mon Apr 7 Skate City Pine Ridge     Spruce Creek    
HS27 7:00PM Mon Apr 7 Skate City Palm Coast     Deltona    
63 8:00PM Mon Apr 7 Skate City Flames     Dog Pound    
64 8:45PM Mon Apr 7 Skate City Venom     Lancers    
                       
HS28 6:00PM Tue Apr 8 Ormond Pine Ridge     Palm Coast    
65 7:00PM Tue Apr 8 Ormond Lancers     Leafs    
PPO2 7:45PM Tue Apr 8 Ormond 3rd Plat-Stingrays     2nd Plat-Skyhawks    
66 8:35PM Tue Apr 8 Ormond Flying Lawnchairs     Flames    
PPO3 9:20PM Tue Apr 8 Ormond Win PPO1-Fishpucks     1st Plat-Yngblood    
                       
HS29 8:00PM Wed Apr 9 Ormond Atlantic/Lopez Practice          
                       
HS30 6:00PM Thu Apr 10 Ormond Palm Coast     Spruce Creek    
                       
GPO1 8:00PM Mon Apr 14 Skate City 4th Gold-Flying Lwnchrs     1st Gold-Lancers    
GPO2 8:45PM Mon Apr 14 Skate City 3rd Gold-Flames     2nd Gold-Dog Pound    
                       
GPO3 8:00PM Tue Apr 15 Ormond #2-Dog Pound     #1-Lancers    
PPO4 9:00PM Tue Apr 15 Ormond #2-Skyhawks     #1-Youngblood    
                       
HIGH SCHOOL PLAYOFFS BEGIN
Adult 8:00PM Wed Apr 23 Ormond OPEN PICK-UP HOCKEY   $10 / PLAYER    
                       
HPO1 7:00PM Tue Apr 29 Ormond #5-Pine Ridge     #4-Atlantic-Lopez    
Adult 8:00PM Tue Apr 29 Ormond OPEN PICK-UP HOCKEY   $10 / PLAYER    
                       
HPO2 6:00PM Thu May 1 Ormond #3-Deltona     #2-Palm Coast    
HPO3 7:00PM Thu May 1 Ormond #4-Atlantic/Lopez     #1-Spruce Creek    
                       
HPO4 6:00PM Tue May 6 Ormond Loser HPO3-Atlantic/Lopez     Loser HPO2-Deltona    
HPO5 7:00PM Tue May 6 Ormond Winner HPO2-Palm Coast     Winner HPO3-Spruce Creek    
                       
HPO6 7:00PM Wed May 7 Ormond Winner HPO4-Atlantic/Lopez     Loser HPO5-Palm Coast    
Adult 8:00PM Wed May 7 Ormond OPEN PICK-UP HOCKEY   $10 / PLAYER    
                       
HPO7 8:00PM Thu May 8 Ormond Winner HPO6-Palm Coast     Winner HPO5-Spruce Creek